Polecają nas!

 •   

  W dniach 16-17 kwietnia 2016 r. firma East Service Paweł Świderski zorganizowała dla naszej firmy wyjazd szkoleniowy, w którym udział wzięło 19 osób. Cały wyjazd był przygotowany wzorowo, wszystkie ustalenia zawarte w umowie zostały zrealizowane. Profesjonalizm i zaangażowanie były widoczne na każdym kroku realizacji wyjazdu. Hotel, wyżywienie oraz atrakcje były dla nas idealnym dopełnieniem atmosfery, którą stworzyła firma organizująca nasz wyjazd. Dzięki firmie East Service oprócz profesjonalnego przygotowania szkolenia mieliśmy okazję poznać i "posmakować" Lwowa. Gorąco polecamy współpracę z firmą East Service Paweł Świderski.

  ZOBACZ >> Referencje - ANNEX

  - ,
 •   

  Wszystkie działania związane z organizacją wyjazdu realizowane były w sposób staranny, rzetelny i terminowy, w pełni uwzględniający nasze oczekiwania. Bardzo dobry standard hotelu, smaczne i urozmaicone wyżywienie sprawiły, że pobyt był na prawdę niezapomniany. Niezwykle bogaty w atrakcje turystyczne program wycieczki został zrealizowany w całości między innymi, dzięki zatrudnionemu przez Biuro przewodnikowi Panu Andrzejowi. Byliśmy pod wrażeniem wiedzy i pasji, z jaką opowiadał o odwiedzanych miejscach, a także energii i poczucia humoru. Uwzględniając bardzo dobrą proporcję pomiędzy ceną a jakością świadczonych usług z pełną odpowiedzialnością stwierdzamy, że Biuro Podróży East Service jest godne zaufania i rekomendacji.

  ZOBACZ >>Referencje - Bank Spółdzielczy Józefów

  - ,
 •   

  Organizator wyjazdu wywiązał się ze swojej usługi wzorowo. Wyjazd został idealnie dopasowany do potrzeb uczestników. Program zwiedzania, wysokiej klasy hotel oraz przygotowane przez organizatora niespodzianki na długo zostały w pamięci wszystkich uczestników wyjazdu. Wszystkie punkty programu wyjazdu spełniły nasze oczekiwania, a cały wyjazd był dobrze zaplanowany i zorganizowany. Na szczególną uwagę zasługuje udział w spektaklu w Operze Lwowskiej (niezapomniane wrażenia - polecamy). Bawiliśmy się na prawdę bardzo dobrze. Swoim działaniem firma potwierdziła swój profesjonalizm i elastyczność w działaniu, a jej pracownicy fachowość i indywidualne podejście do każdego uczestnika oraz bardzo dobrą znajomość Lwowa i okolic. Gorąco polecamy Biuro Podróży EastTravel jako rzetelnego partnera przy organizacji wyjazdów szkoleniowych.

  ZOBACZ >> Referencje - Bank Spółdzielczy Końskowola

  - ,
 •   

  Miło nam poinformować, że firma East Travel Paweł Świderski zorganizowała dla nas w dniach 26-27.11.2016 r. wyjazd pod hasłem "Magiczny weekend we Lwowie" oraz "Smaki Lwowa", za co chcieliśmy serdecznie podziękować. Spędziliśmy dwa niezapomniane dni (oraz jedną noc) w tym pięknym mieście, a wszystko dzięki profesjonalnej organizacji wyjazdu przygotowanego przez pana Pawła Świderskiego. Jesteśmy pod ogromnym wrażeniem szerokiej wiedzy oraz znajomości tajemnic miasta, jaką odkrył przed nami pan Paweł oraz towarzyszący przewodnik. Ten czas na długo pozostanie w pamięci uczestników naszej wycieczki. Jesteśmy pewni, że w przyszłości ponownie skorzystamy z usług firmy East Travel Paweł Świderski i szczerze możemy ją zarekomendować jako solidnego i niezawodnego partnera.

  ZOBACZ >>Referencje - CAV Aerospace

  - ,
 •   

  Organizator wyjazdu wywiązał się ze swojej usługi wzorowo. Wyjazd został zorganizowany zgodnie z umową, obejmował komfortowy transport, opiekę pilota i przewodnika, ubezpieczenie, zakwaterowanie, pełne wyżywienie, bilety wstępu. Ponadto organizator przygotował kilka niespodzianek, które na długo zostały w pamięci wszystkich uczestników. Na uwagę zasługuje idealnie dopasowany do potrzeb uczestników program wyjazdu, jak również wysokiej klasy hotel z salą konferencyjno-szkoleniową, czy odwiedzenie kilku dobrych restauracji. W pamięci uczestników zapadły również wieczorne wyjścia, które były idealnym zakończeniem dnia po intensywnym zwiedzaniu Lwowa. Fachowość i profesjonalizm przy realizacji całego wyjazdu sprawiły, że możemy gorąco polecić korzystanie z usług Biura Podróży EastTravel. Nasz wyjazd szkoleniowy spełnił wszystkie oczekiwania. Jeżeli ktoś ceni sobie wygodne i komfortowe warunki pobytu, program idealnie dopasowany do potrzeb, indywidualne podejście do każdego uczestnika, pokazanie niesamowitych miejsc, smaczne jedzenie i trunki, czy zabawę do białego rana - to Biuro Podróży EastTravel jest właściwym adresem.

  ZOBACZ >> Referencje - Concordia Ubezpieczenia

  - ,
 •   

  Trzy dni spędzone we Lwowie będziemy miło wspominać jeszcze przez długi czas. Szybkie przekroczenie granicy, komfortowy przejazd, profesjonalna opieka pilota i opiekuna grupy, noclegi w samym centrum Lwowa, świetne jedzenie i trunki, niezwykłe miejsca lwowskiej starówki i zabawa do białego rana - to tylko niektóre, godne polecenia elementy naszego wyjazdu. Szczególnie dziękujemy Pawłowi - pilotowi i przewodnikowi, dzięki któremu nasz wyjazd był udany. Gorąco polecamy wyjazdy z Biurem Podróży EastTravel!

  ZOBACZ >>Referencje - Stowarzyszenie Przedsiębiorców

  - ,
 •   

  POLECAMY WSZYSTKIM WYJAZDY DO LWOWA Z EAST TRAVEL! W dniach 25-27 czerwca 2016 r. 43-osobowa grupa nauczycieli brała udział w integracyjnej wycieczce MAGICZNY LWÓW. Poznaliśmy najważniejsze zabytki miasta, tajemnicze legendy i niezwykłą historię mieszkańców. W ciągu trzech dni zdążyliśmy się zakochać w tym mieście, ludziach i miejscach, niesamowitych, magicznych i naprawdę polskich! Żadnego zadęcia, a jednocześnie europejski standard. Wspaniałe restauracje, pyszne jedzenie, noclegi w klimatycznym hotelu George w samym centrum miasta i prawdziwa INTEGRACJA. Niepowtarzalny klimat udzielił się wszystkim, dzięki czemu zaprzyjaźniliśmy się ze sobą na nowo. Był czas na odpoczynek, ale doskonałe atrakcje zapewniane uczestnikom do białego rana dodawały adrenaliny i nowej energii. Cudowne chwile zawdzięczamy Panu Pawłowi, który od początku zapewniał nam doskonałe samopoczucie i pewność siebie w obcym tylko pozornie miejscu. Wyjątkowa elastyczność, rzeczowość i kompetencje szły w parze z życzliwością i ogromnym entuzjazmem! Byliśmy już tu wcześniej, ale to nie było właśnie TO!!! Czyli jednak EastTravel jest kluczem!

  ZOBACZ >>Referencje - Szkoła Dorohusk

  - ,